Bring your own make-up! Gewoon de make-up die je dagelijks gebruikt en die je al bezit. Je hebt in ieder geval nodig:
- Een Foundation
- Een poeder in de kleur van je huid (geen terracotta, bronzing of blush)
- Een Concealer en/of Highligher-pen (1 tot maximaal 2 tinten lichter dan je huidskleur)
Het is wel belangrijk dat je de goede kleur en het juiste product hebt voor jouw huid.
Laat je daarom goed adviseren in de winkel of probeer het even uit. Je kan het product altijd even aan brengen (ook in een drogist) op je huid. Het beste is zelfs om even buiten in de spiegel het product qua kleur te beoordelen.
Je hebt verschillende dekkingen qua producten en de producten kunnen afgestemd zijn op bepaalde huidtypes. Let dus goed op dat je met een hele droge huid geen matterende foundation aanschaft, dit zal ook oncomfortabel aanvoelen.
Voor meer informatie kan je via mijn blog (https://joycevandam.nl/mijnblog) veel tips terug vinden. Gebruik de zoekfunctie rechtsbovenin waar je kernwoorden kunt invullen. Je mag mij hierover natuurlijk ook even bellen en mailen voor een extra uitleg.
Er vanuit gaande dat iedereen een Mascara, oogschaduw en een oogpotlood heeft, komt een blush, bronzingpoeder en iets voor je wenkbrauwen ook goed van pas. Dit kunnen we eventueel ook gebruiken uit mijn make-up koffer.
Kijk in mijn shop (https://joycevandam.nl/shop) bij Masterclass Make-up (basis) voor andere aanvullende extra producten.
